NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE!

FAKTAI APIE HIALURONO RŪGŠTĮ

2019-55-15

FAKTAI APIE HIALURONO RŪGŠTĮ

Hialurono rūgštis - jaunystės šaltinis?
Nuo neatmenamų laikų vyrai ir moterys ieško neišsenkančio „jaunystės šaltinio“. Ar gali būti, kad hialurono rūgštis, medžiaga randama mūsų pačių kūnuose, yra tas visų taip ieškotas atsakymas?
Kas yra hialurono rūgštis?
Hialurono rūgštis natūraliai gaminasi mūsų organizmuose ir yra randama įvairiose jų dalyse, tokiose kaip sąnariai, akys, oda ir plaukai. Ji turi puoselėjančių savybių, veikia kaip antioksidantas ir, svarbiausia, drėkina odą ir plaukus.
Medicinos pasaulyje chirurgai naudojo hialurono rūgštį įvairioms procedūroms, tokioms kaip akių operacijos, plastinės operacijos ar sąnarių gydymas. Dabar tai yra naujausias ir inovatyviausias produktas grožio  produktų kategorijoje!
Kokia įtaką hialurono rūgštis turi jaunystei ir priešlaikiniam senėjimui?
Hialurono rūgšties molekulė turi unikalią biologinę ir cheminę savybę: ji sulaiko iki 1000 kartų daugiau vandens, negu pati sveria. Tai reiškia, kad kai ant jūsų odos patenka hialurono rūgšties, ji tampa itin gerai sudrėkinta, švelnesnė ir pamaitinta. Galite pamiršti apie sausą ir šerpetojančią odą, o galbūt ir atsisveikinti su raukšlėmis.
Jei hialurono rūgšties jau yra mano kūne, kur, tuomet, problema?
Puikus klausimas! Jūsų kūnas gamina tiek hialurono rūgšties, kiek jam reikia. Tačiau tai tęsiasi iki kol sulaukiate dvidešimtojo gimtadienio. Toliau, laikui bėgant, hialurono rūgšties gamyba sumažėja iki pusės jūsų organizmo poreikio. Hialurono rūgšties stygius sukelia odos sausumą, veido bei kūno raukšles ir smulkias linijas.
Kaip tūrėti lygią, glotnią ir be raukšlių veido odą?
Naudoti DAUGIAU Hialurono rūgšties, žinoma! Kaip ir bet kuris kitas vitaminų ar sveikatos papildas, hialuronas gali būti geriamas, švirkščiamas į odą, tepamas tiesiai ant odos ir t.t. Jis taip pat daro stebuklus, kai jį naudojate kaip serumą, po kurio seka reguliarūs drėkikliai. Kadangi jis natūraliai randamas jūsų organizme, paprastai nėra jokio atmetimo ar neigiamo šalutinio poveikio tikimybės, ir jis tinka visiems odos tipams.
Jūsų oda lengvai sugeria hialurono serumą ir padeda išlaikyti pageidaujamą drėgmės lygį. Hialurono serumas paverčia odą švelnesne ir lygesne. Revoliucinis prekės ženklo „Pestle & Mortar“ grynas hialurono serumas yra vienas iš geriausių hialurono rūgšties produktų, kurie šiandien yra rinkoje.
Jis maitina, drėkina, rūpinasi oda ir mes mylime tokį jo poveikį! Reguliariai naudojamas hialuronas, padeda odai atsigauti, ji atrodo jauniau, tampa elastingesnė ir daugiau švyti.
Taigi, amžinai jauna?
Jei jaunystės šaltinis“ išties egzistuoja, tai jis yra hialurono rūgštis! Per trumpą laiką pastebėsite, kad raukšlių ir odos trūkumų sumažėjo perpus, ir iš tikrųjų pajusite skirtumą. Moterys, kurios jau pabandė nebegali sustoti naudoti, ir nenustoja pasakoti draugėms apie stebuklingą hialurono rūgšties poveikį odai. Metas išbandyti! 
  • Sausai odai - jis suteikia intensyvią drėgmę ir pagerina stangrumą, stimuliuoja kolageno gamybą.
  • Riebiai / mišriai odai - padeda subalansuoti, pernelyg didelį riebalų išsiskyrimą, suteikia odai trūkstamo drėkinimo neapsunkindamas jos.
  • Spuoguotai odai - drėkina ir gydo esamus spuogus, mažina pigmentines dėmes.
  • Jautriai odai - padeda palaikyti reikiamą drėgmės balansą ir jos nedirgina. 
  • Tinka visiems odos tipams.
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidos kodą. Pristatymas nemokamas!