NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE!

„Inlight“ gimė Kornvalyje, Anglijoje 2007 m. iš ilgalaikės draugystės ir profesinio bendradarbiavimo tarp Homeopatinės medicinos centro Neapolyje ir medicinos daktaro, homeopato ir žolininko dr. Mariano Spiezia ir jo žmonos Loredanos. Jie yra kompanijos „Spiezia Organics“ įkūrėjai ir organinės odos priežiūros pradininkai Jungtinėje Karalystėje. Mokslu bei etika pagrįstas „Inlight“ prekės ženklas atspindi troškimą puoselėti grožį naudojant augalų dinamines ir gydomąsias savybes bei sveikatos energiją.

Kiekvienas unikalus „Inlight“ produktas, kurį sukūrė dr. Spiezia, yra mokslo ir senovinės alchemijos, siekiančios 17-ojo amžiaus anglų žolininko Nikolo Kulpeperio tyrinėjimus, tobulos vienybės pavyzdys. Produkto branduolį sudaro garsioji Dr. Spiezia biolipofilinė matrica (Bio-lipophilic Matrix®). Tai labai veiksmingas botaninių ekstraktų mišinys, kuris įsiskvelbia į giliuosius odos sluoksnius, kad juos atstatytų ir atnaujintų.

Organiniai „Inlight“ odos priežiūros produktai ištobulinti kruopščiais tyrimais, atliekamais jau 30 metų. Visi „Inlight“ produktai tobulai papildo natūralius ir holistinius ir ypač homeopatinius gydymo būdus. Kuriant produktus jų sudėtys gerai apgalvotos, kad tiktų visiems odos tipams ir absoliučiai harmoningai sąveikautų su oda.

Kadangi „Inlight“ produktai kuriami aliejaus pagrindu (ir niekada neskiedžiami vandeniu), intensyviai jaunina ir drėkina bei pasižymi puikiomis senėjimą stabdančiomis savybėmis. „Inlight“ produktai tobulai tinka itin sausai odai, taip pat  žmonėms turintiems polinkį sirgti egzema arba dermatitu. Šie produktai, pripildyti aktyvių maistingųjų medžiagų, pagaminti be jokios sintetikos, dirbtinių kvapiklių ar konservantų.

Kiekvienas „Inlight“ produktas su meile sukurtas rankomis, pasitelkiant tradicinius metodus ir šiuolaikinę mokslinę patirtį, įgytą per daugelį metų vykdant teorinius ir empirinius tyrimus. „Inlight“ procesas išsaugo gamtinį žaliavų vientisumą. Aliejaus pagrindu veikianti ekstrahavimo procedūra lėtai kaupia tokias svarbiausias maitinamąsias medžiagas kaip riebaluse tirpūs vitaminai, chlorofilai ir antocianinai. Pradžioje, kad būtų sustiprintos gyvybinės galios, organiniai aliejai energizuojami specialia dr. Spiezia sukurta technika. Baigus šį procesą, aliejai supilami į gyvybinių jėgų kupiną žolelių ir gėlių mišinį ir paliekami pritraukti kelioms savaitėms. Kai aliejai pilnai sugeria veiklias žolelių ir gėlių medžiagas, jie spaudžiami ir filtruojami tol, kol lieka grynas aliejaus ekstraktas. Pagaliau aliejus baigiamas tobulinti, suteikiant jam paskutinius ypatingus akcentus, ir tampa unikaliu, ypač veiksmingu „Inlight“ produktu.

Pagrindiniai visų „Inlight“ produktų bruožai:

– aliejaus pagrindu, be vandens
– didelė augalinės kilmės maistinių medžiagų koncentracija
– visi biologiškai aktyvių augalų ekstraktai pagaminti „Inlight“
– rankų darbo gamybos procesas nuo pradžios iki pabaigos
– 100 % organinė produkcija, be sintetinių medžiagų ir cheminių kvapiklių
– nebandyta su gyvūnais

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidos kodą. Pristatymas nemokamas!