NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE!

Kodėl verta pirkti About.Skin?

About.Skin siūlo paprastą ir patogų būda įsigyti aukščiausios klasės natūralių ir organinių odos priežiūros priemonių internetu. Mūsų kruopščiai atrinktų odos priežiūros nišinių prekių ženklų produktai yra sveiki Jūsų kūnui. Masinės gamybos kosmetikos sudėtyje dažnai aptinkami kenksmingi chemikalai, toksiškos nuosėdos ar kitos sintetinės ir abejotinos kilmės sudedamosios dalys. Jos yra naudojamos prailginti produktų galiojimo laiką arba sumažinti gamybos kaštus. Mūsų odos priežiūros priemonėse kenksmingų sudedamųjų dalių nėra, jos nebuvo bandomos su gyvųnais ir nėra platinamos šalyse, kuriose bandymai su gyvūnais yra privalomi.

 

About.Skin garantuoja:

Sveikos-sudėties produktus: Visi mūsų parduodami produktai yra natūralūs ir organiškos kilmės, sudėtyje neturi parabenų, ftalatų, ir kitų žalingų sudedamųjų dalių.

Greitą ir nemokamą pristatymą: Siūlome greitą ir nemokamą pristatymą visiems užsakymams Lietuvoje. Didžioji dauguma užsakymų yra išsiunčiama per 24 valandas nuo užsakymo apmokėjimo. Visų siuntų siuntimas ir jų sekimo numeris yra patvirtinamas elektroniniu paštu.

Nemokami mėginukai: Kiekvienoje siuntoje galite tikėtis rasti nemokamų produktų mėginių. Jei norėtumėte gauti specifinio produkto mėginuką, palikite komentarą užsakymo formoje arba tiesiog parašykite mums laišką!

Autorizuotas platintojas: About.Skin yra visų svetainėje parduodamų prekinių ženklų autorizuotas platintojas Lietuvoje. Produktai į mūsų sandėlį visuomet atkeliauja švieži ir tiesiai iš gamintojų.

Patikimas klientų aptarnavimas: Be išimčių, visuomet atsakysime į visus Jūsų klausimus ir užklausas per 24-48 valandas. Mūsų tikslas - tai atsakyti klausimus ir išspręsti kilusias problemas greitai, efektyviai ir draugiškai :-).  

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidos kodą. Pristatymas nemokamas!