NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE!

Slapukų naudojimas

Apie slapukus
Norint užtikrinti svetainės tinkamą veiklą, kartais ji į jūsų įrenginį įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro ir didžioji dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?
Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kuris yra išsaugomas jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje jums apsilankius svetainėje. Slapukas padeda interneto svetainei tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kiekviena kąrtą lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?
Kai kurie mūsų puslapiai naudoja slapukus, kad atsimintų:

  • jūsų rodymo pasirinktis, pavyzdžiui, spalvų kontrastingumo parinktis arba šrifto dydį;
  • ar jau atsakėte į apklausos klausimą iškylančiame lange apie svetainės turinio naudingumą (tam, kad jūsų nebūtų klausiama dar kartą);
  • ar sutikote, kad naudotume slapukus šioje svetainėje.

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Su slapukais susijusi informacija nėra naudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

Kaip kontroliuoti slapukus?
Jūs galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija yra pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai išvis nebūtų įrašomi. Tokiu atveju, tačiau, jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidos kodą. Pristatymas nemokamas!