NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE!

„Sûrface“ yra pirmasis odos priežiūros prekės ženklas sukurtas išskirtinai tiems, kurie gyvena mieste ir nori turėti sveiką odą. Šis gamintojas, pasitelkęs mokslinius atradimus ir stipriai veikiančias natūralias organines sudedamąsias medžiagas, kuria visur ir visada tinkamus naudoti šiuolaikinius odos priežiūros produktus.

Steigėjai Ilario Schiattarella ir Janne van der Laan, gyvenantys Milane, Italijoje, „Sûrface“ konceptą sukūrė iš būtinybės turėti natūralius odos priežiūros produktus specialiai pritaikytus agresyviai miesto aplinkai, kuriuos galėtų naudoti kartu tiek vyrai, tiek ir moterys.

„Sûrface“ visų gaminių sudėties pagrindas – Japoninė ramunė, turinti valomųjų ir priešlaikinį senėjimą stabdančių savybių. Ji saugo nuo miesto aplinkos elementų ir neutralizuoja smogo ir taršos poveikį. Tiesą sakant, visa produktų linija sudaryta iš natūralios ir organinės kilmės sudedamųjų medžiagų, kurios taip pat patikrintos dermatologiškai ir yra švelnios jautriai odai. Ši 100% Italijoje gaminama produktų linija siūlo veiksmingus, modernius, stilingos estetikos gaminius, kurie „Sûrface“ padaro autentišku prekės ženklu ir vyrams, ir moterims (unisex).

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidos kodą. Pristatymas nemokamas!