NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE!

„True Organic Of Sweden“ misija – sukurti aukščiausios kokybės odos priežiūros produktus, kurie išsiskirtų didžiausia organinių sudedamųjų medžiagų dalimi. Kompanija jaučia pareigą apsaugoti Žemę, jos išteklius ir visus, kas joje gyvena.

„True Organic Of Sweden“ įkūrėja – Tina de Sousa.

Hej! (švediškai „Sveiki!“)

Nors gimiau ir užaugau Švedijoje, dirbau visame pasaulyje: viešbučių versle, regioninių viešųjų ryšių, rinkodaros, kokybės valdymo ir mokymo srityse. Tai man suteikė galimybę pagyventi tokiose šalyse kaip JAV, Tailandas, Naujoji Zelandija, Australija, Egiptas ir daugelis Europos valstybių.

Vienu metu pradėjau suprasti, jog maistas, kurį valgome, daro tiesioginę įtaką mūsų sveikatai. Gerai maitiniesi – gerai jautiesi. Grįžau mokytis ir įgijau natūralios medicinos mokslo laipsnį. Kaip tik tada arba, tiksliau, netrukus po to pasaulis pradėjo suprasti organinio maisto vertę, praregėjo, kiek daug iš tiesų mes Žemėje išpilame pesticidų. Pagaliau apsigyvenau Švedijoje, kur, be kita ko, teko vadovauti sveiko maisto parduotuvei. Visada troškau dirbti srityje, kurioje galėčiau gerinti žmogaus kūno sveikatą ir visos mūsų planetos klestėjimą. Ši tema man yra itin įdomi. „True Organic Of Sweden“ produktai yra iš mūsų pačių pageidavimų sąrašo ir visada su didžiausia įmanoma organinio turinio dalimi.

Nepaprastai džiaugiuosi galėdama būti prisidėjusi prie šių nepaprastų, inovatyvių ir visiškai natūralių produktų sukūrimo. Tikiuosi, prie mūsų kelionės prisijungsite ir jūs.

/Tina

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite 10% nuolaidos kodą. Pristatymas nemokamas!